O firmie

Firma IT-PRO Sławomir Silenko została założona w 2006 roku. Działalność firmy obejmuje szeroko rozumiane zagadnienia z branży IT tj. urządzenia fiskalne, systemy sprzedaży, obsługę zarówno firm jak i klienta detalicznego od strony sprzedaży jak i obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Jeśli chodzi o urządzenia fiskalne sprzedajemy i serwisujemy urządzenia wiodących producentów na terenie naszego kraju takich jak POSNET, ELZAB i NOVITUS. Obsługujemy klientów którzy prowadzą sprzedaż za pomocą jednej kasy (lekarze, prawnicy, fryzjerzy, salony kosmetyczne i wszelkie inne działalności wymagające użytkowania kas fiskalnych) jak i przedsiębiorców którzy sprzedają przy pomocy zespolonego systemu informatycznego, co daje możliwość prowadzenia magazynu, wykonywania inwentaryzacji oraz przyspieszonej i wygodnej sprzedaży.

Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego, peryferiów komputerowych. Są to np. komputery, laptopy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki, monitory, UPS-y, urządzenia fiskalne, wagi, sprzęt sieciowy i wiele innych

Na co dzień zajmujemy się również obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw. Często są w firmie komputery, które nie mają odpowiedniej funkcjonalności z powodu braku oprogramowania ERP lub CRM. Nasza firma specjalizuje się w tego typu wdrożeniach i oferowaniu ciągłego wsparcia na płaszczyźnie obsługi oprogramowania, serwisu sprzętu oraz rozbudowie infrastruktury sieciowej i komputerowej.

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż sprzętu komputerowego zarówno dla klienta detalicznego jak i firmowego. Sprzedajemy zestawy komputerowe, notebooki, tablety, peryferia komputerowe, części komputerowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Biorąc pod uwagę potrzebę i świadomość współczesnego klienta, poziom cen jest bardzo atrakcyjny dla klienta, dlatego zapraszamy do firmowego sklepu do zapoznania się z ofertą lub przysyłanie zapytań ofertowych na adres e-mail.